یکشنبه 24 آذر 1398

فرماندار رضوانشهر: بسیج گسترده ترین نهاد اجتماعی است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/09/05 13:42 بازدید: 81

فرماندار رضوانشهر گفت: بسیج گسترده ترین نهاد اجتماعی و بزرگترین ارتش مردمی برگرفته از ملت است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر، محمد مهدی مظفری در اجتماع بزرگ بسیجیان این شهرستان گفت: بسیج شجره طیبه، درخت نماد زندگی و حیات است که زیبایی این درخت، پاک و مطهر بودن آن است و این درخت تناور در برابر این آسیب ها مقاومت دارد.
وی با بیان این مطلب که ثمره بسیج را در همه ابعاد می بینیم افزود: بسیج گسترده ترین نهاد اجتماعی و بزرگترین ارتش مردمی برگرفته از ملت است.
رئیس شورای تامین شهرستان رضوانشهر تصریح نمود: بسیج مجموعه ای از زنان و مردانی است که با تفکرات و باورهای عمیق اعتقادی در این راه گام بر می دارند ، همانند خون یک انسان بسیج بحمدالله در گوشه و کنار پیکره ی ایران اسلامی جای گرفته و خون پاک تصفیه شده را بر این پیکره می دمد، باید اجازه نداد هیچ راه مسموم بر این رگ های خونی باز شود.
فرماندار رضوانشهر بیان داشت: بسیج امید مستضعفان و ثمره اعتماد امام به ملت است، همان ملتی که به اعتماد او انقلاب اسلامی شکل گرفت و مردمی ترین نهاد می باشد.
محمد مهدی مظفری گفت: اخلاص ، اعتقادات دینی و قلبی از عوامل توفیق بسیج است و اگر آسیبی به این اخلاص وارد شود مطمئناً نتیجه درستی نخواهیم گرفت.
وی افزود: تنها راه نفوذ دشمن فاصله انداختن میان مردم از یکدیگر و مردم از حاکمیت است و ملت ایران اجازه نخواهد داد دشمنان این نظام به خواسته های خود دست پیدا کنند.
مظفری با بیان این مطلب که خویشتن داری و سعه صدر از ویژگی های بسیج می باشد، گفت: اطاعت پذیری از ولی امر مسلمین حضرت آیت اله خامنه ای از جمله خصوصیات بازر بسیج محسوب می شود.
فرماندار رضوانشهر با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرامین مربوط به گام دوم انقلاب را ابلاغ فرمودند؛ افزود: انتظارات از بسیج در رسیدن به اهداف انقلاب در گام دوم خود پررنگتر، عالمانه تر و هوشیارانه تر از گذشته است وتکالیف بسیج امروز در این راه سنگین تر است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی