یکشنبه 24 آذر 1398

مانور نانوایان دوگانه سوز شهرستان رضوانشهر

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/08/09 10:06 ویرایش : ‎1398/08/09 10:08 بازدید: 57

همزمان با دومین روز هفته پدافند غیر عامل، مانور نانوایان دوگانه سوز شهرستان رضوانشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر با توجه به شروع فصل سرما و هفته پدافند غیر عامل به منظور راست آزمایی و اطمینان از صحت عملکرد واحدهای دوگانه سوز مانوری در این رابطه با حضور نماینده فرمانداری، رؤسای ادارات صنعت ،معدن و تجارت ،شرکت گاز ، اتاق اصناف و رئیس اتحادیه نانوایان و سایر ادارات ذیربط صبح روز پنجشنبه نهم آبان ماه سال جاری اجرا گردید که نانوایان مشمول طرح نوبت صبح را با سوخت دوم و با قطع گاز شهری نان تهیه و به مردم عرضه نمودند.

در شهر رضوانشهر و بخش پره سر تعداد 142 واحد نانوائی وجود دارد که از این تعداد 40 واحد به دستگاه های سوخت دوم تجهیز شده اند.

در کنار بحث دوگانه سوز کردن نانوائی ها نظارت بر عملکرد نانوایان در بحث کیفیت نان نیز مورد توجه جدی قرار گرفته و بازرسان اداره صنعت، معدن وتجارت در پنج ماهه اول سالجاری تعداد 763 بازرسی در بخش آرد ونان بعمل آورده اند که تعداد 74 فقره پرونده تخلف برای متخلفین در این حوزه تشکیل و به اداره تعریزیرات جهت رسیدگی ارسال شده و همچنین یک واحد به علت کم فروشی پلمپ گردیده است.

شهر وندان می توانند هر گونه گزارش وشکایات اقتصادی از قبیل گرانفروشی ،کم فرو شی ، عدم درج قیمت و.... را با سامانه تلفنی 124 اطلاع رسانی نمایند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی