حضور فرماندار رضوانشهر در اداره دامپزشکی این شهرستان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/15 13:31 بازدید: 63

فرماندار رضوانشهر با حضور در اداره دامپزشکی این شهرستان ضمن بازدید از این اداره با رئیس و کارکنان این مجموعه دیدار نمود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر، محمد مهدی مظفری در این دیدار ضمن تبریک هفته دامپزشکی گفت: بدون شک بنیان نهادن این روز در تقویم رسمی کشور به عنوان روز ملی دامپزشکی نشانه اهمیت و ضرورت تجلیل از مجموعه شبکه دامپزشکی و تأکیدی بر نقش موثر، مستمر و حساس آن در ارتقای سلامت و بهداشت عمومی جامعه است.

فرماندار رضوانشهر افزود: تکلیف شبکه دامپزشکی فقط در بحث امنیت و سلامت غذایی جامعه نیست بلکه می تواند نقش موثری در بحث ثبات اقتصادی خانوارها در روستاها داشته باشد.

مظفری بیان داشت: دامپزشکی تاثیر بسزایی در بهداشت و سلامت مردم دارد و به همین دلیل باید مراقبت ها و حساسیت های این حوزه بطور جدی مورد توجه قرار گیرد تا به سلامت مردم خدشه وارد نشود.

وی همچنین بر تسریع در هویت دار کردن دام ها در جهت شناسایی تاکید نمود و خواستار همراهی سایر دستگاه ها در این راستا شد.

فرماندار رضوانشهر در پایان از ارائه خدمات و تلاش های رئیس و مجموعه دامپزشکی و بخش خصوصی که در جهت سلامت و امنیت غذایی جامعه تلاش می نمایند قدردانی و تاکید کرد: اطلاع رسانی درست به مردم در زمینه افزایش اطلاعات بهداشتی می تواند نقش موثری در سلامت جامعه ایفا نماید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی