فرماندار رضوانشهر گفت: نیروی انتظامی نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی این شهرستان دارد.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/07/15 12:12 بازدید: 44

فرماندار رضوانشهر گفت: نیروی انتظامی نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی این شهرستان دارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر، محمد مهدی مظفری در این دیدار از فرماندهی انتظامی شهرستان وخدمات پرسنل نیروی انتظامی که در تامین نظم و امنیت شهرستان تلاش می کنند تقدیر و تشکر نمود.

فرماندار رضوانشهر با بیان این مطلب که مردم باید ارزش ها را در نیروی انتظامی ببینند و برخودری که این نیرو با مردم دارد عامل بسیار ارزشمندی است، گفت: کارکنان نیروی انتظامی باید در رفتار، گفتار و عمل خود این امر را نشان داده و با رافت و مهربانی با مردم برخورد کنند.

محمد مهدی مظفری با اشاره به نامگذاری این هفته به شعار (پلیس هوشمند و مقتدر) ادامه داد: نیروی انتظامی با توجه به گستردگی ماموریت های خود با تمام وجود به منظور ایجاد امنیت و آرامش در شهرستان پا به کار بوده است.

رئیس شورای تامین شهرستان رضوانشهر با بیان اینکه نیروی انتظامی به عنوان مظهر اقتدار جمهوری اسلامی با استفاده از تمام ظرفیت ها احساس امنیت را دربین مردم افزایش داده است، گفت: ایجاد انسجام ملی، وفاق و همدلی با عموم مردم ، زمینه جلب مشارکت مردم وهمراهی با نیروی انتظامی را در تامین نظم وامنیت درجامعه فراهم نموده است.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در حوزه امنیت اقتصادی، اظهار داشت: امنیت از مولفه های پیشرفت یک جامعه می باشد که نیروی انتظامی با برقراری نظم و امنیت، نقش مهمی در توسعه فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی این شهرستان دارد.

فرماندار رضوانشهر در ادامه به انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره نمود و افزود: امروز تبلیغات دشمنان نظام و انقلاب و این ملت در راستای کمرنگ نمودن حضور مردم پای صندوق های رای می باشد لذا وظیفه همه ما است ضمن برگزاری انتخابات باشکوه و سالم با فراهم نمودن زمینه مناسب در جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی تلاش نمائیم.

همچنین سرهنگ جوانمردی فرمانده انتظامی شهرستان رضوانشهر نیز در این دیدار ضمن ارائه گزارش عملکرد از زحمات و حمایت های فرماندار و مجموعه فرمانداری تشکر نمود.

در پایان فرماندار و رئیس شورای تامین رضوانشهر با اهداء لوح و هدایا از زحمات فرمانده و عوامل انتظامی این شهرستان تجلیل بعمل آوردند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی