دوشنبه 18 آذر 1398

معاون فرماندار رضوانشهر: افتتاح و بهره برداری از ۶۰ پروژه عمرانی، خدماتی و طرح اشتغالزایی در هفته دولت

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/05/15 09:35 بازدید: 151

معاون فرماندار رضوانشهر گفت: در هفته دولت امسال بیش از ۶۰ پروژه عمرانی، خدماتی و طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۲۲۲ میلیاردو نه صدو شصدو یک میلیون ریال با اشتغالزایی ۷۴ نفر در شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.
*معاون فرماندار رضوانشهر در جلسه شورای هماهنگی مدیران این شهرستان که با محوریت گرامیداشت هفته دولت یادوخاطره شهیدان رجایی و باهنر، اربعین حسینی و سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی برگزار شد، گفت: هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاوردها و اقدامات دولتمردان به جامعه است که در آن دستگاه های اجرایی شهرستان نقش بسزایی دارند.

قربان خوشحال افزود: شهیدان رجایی و باهنر الگوی مدیران ما هستند و امروز با نام این شهیدان سفره محرومین رنگین است.

وی با بیان اینکه این شهیدان همیشه در عرصه تلاش و خدمت به مردم بودند خاطرنشان کرد: شهید رجایی اسوه مدیریت، صداقت و ولایت محوری بود.

معاون فرماندار رضوانشهر بیان داشت: در هفته دولت امسال بیش از ۶۰ پروژه عمرانی، خدماتی و طرح اشتغالزایی با اعتباری بالغ بر ۲۲۲ میلیاردو نه صدو شصدو یک میلیون ریال با اشتغالزایی ۷۴ نفر در شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی با بیان این مطلب که همه مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان باید خدمات و عملکرد حوزه کار خود را به مردم ارائه نمایند، گفت: شهرداران نسبت به فضاسازی شهری به صورت هماهنگ و یکپارچه و همچنین دستگاه های فرهنگی شهرستان نسبت به برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی در هفته دولت اقدام ویژه داشته باشند.

*معاون فرماندار رضوانشهر در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع مهم اربعین حسینی اشاره داشته و افزود: اربعین حسینی یکی از رخدادهای مهم تاریخ اسلام است، لذا با حضور و مشارکت خود در مراسم اربعین نقشه های شوم دشمنان را به یاس مبدل نمائیم.

قربان خوشحال اظهار داشت: استفاده از ظرفیت مردمی باعث پایداری اربعین شده است و باید اینگونه مراسمات به سمت مردمی شدن حرکت کند.

وی تاکید کرد: برای جمع آوری کمک های مردمی اربعین حسینی سرور و سالار شهیدان ، همه باید عاشقانه وارد عمل شویم.

*معاون فرماندار رضوانشهر با تبریک پیشاپیش روز خبرنگار به اصحاب رسانه و جرائد گفت: خبرنگاران و اصحاب رسانه، نقش تعیین کننده ای در چرخه اطلاع رسانی دارند و باید مورد احترام واقع شوند.

* معاون فرماندار رضوانشهر با اشاره به ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی افزود: آزادگان اسطوره پایمردی بودند و با ازخود گذشتگی برای پاسداری و دفاع از عزت،کیان و آبروی میهن اسلامی مردانه جنگیدند و رنج دوری از وطن را صبورانه تحمل نمودند، لذا بزرگداشت این روز و تجلیل از آزادگان به عنوان نماد ایثار و مقاومت حداقل کاری است که در برابر این سرو قامتان می توان انجام داد.

خوشحال تاکید کرد: مدیران ادارات و نهاد های انقلابی شهرستان به نحو شایسته از کارکنان آزاده تجلیل بعمل آورند.

همچنین امام جمعه رضوانشهر نیز در این جلسه گفت: مدیران شهرستان خدمات ارائه شده به مردم را از طریق رسانه ها اطلاع رسانی نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی گفت: مهمترین برکات اربعین، حضور میلیونی عاشقان در این راهپیمایی عظیم است.

دولت و ملت همدلی و همزبانی