دوشنبه 28 مرداد 1398

دیدار فرماندار رضوانشهر با خانواده های معظم شهدا و جانبازان این شهرستان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1398/03/04 12:36 بازدید: 124

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر، روز پنجشنبه دوم خردادماه سال جاری به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر، محمد مهدی مظفری به اتفاق امام جمعه و جانشین فرمانده سپاه ناحیه، شهردار و روسای ادارات برق و بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان و معاون مدیر کل میراث فرهنگی استان با حضور در خانواده های معظم شهدا و جانبازان عملیات بیت المقدس دیدار و از آنان دلجویی نمودند.

فرماندار رضوانشهر در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدا به رشادت ها، ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان و مردم ایران اسلامی در هجوم استکبار جهانی اشاره کرد و افزود: در عملیات آزاد سازی خرمشهر، ملت ایران ثابت کردند پای آرمان ها و ارزش های انقلاب ایستاده اند.

وی با اشاره به اینکه هرچه داریم از این شهدا و رزمندگان است، گفت: ما باید قدردان ایثار و از جان گذشتگی‌های رزمندگان و شهدا باشیم که با نثار جان خود ضمن حفظ و نگهداری ایران اسلامی مقاومت و ایثار را به ما آموختند.

محمد مهدی مظفری ادامه داد: شهدا با نثار جان خود در راه حفظ و حراست از کیان این مرز و بوم ما را شرمنده خود کرده‌اند و انتقال این رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌ها به نسل جدید و جوانان از وظایف ماست.

حجت اسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه رضوانشهر نیز طی سخنانی گفت: شهدا ،جانبازان و ایثارگران سرمایه های این نظام و انقلاب هستند که با ایثار و نثار خون خود از حریم دین، قرآن و اهل بیت دفاع کردند و عزت ، شرف، آزادگی و استقلاب را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند، لذا وظیفه ماست که قدردان صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران باشیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی