یکشنبه 5 خرداد 1398

بانوان شاغل در فرمانداری و اداره های شهرستان رضوانشهر تجلیل شدند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/09 08:14 بازدید: 147

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته بزرگداشت روز زن از بانوان شاغل در فرمانداری و اداره های رضوانشهر در آیینی تجلیل شد.

 

محمد مهدی مظفری در این آیین میلاد بانوی مهربانی حضرت فاطمه زهرا(س) که به نام روز زن و روز مادر مزین شده و مقارن با میلاد معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) گردیده است، افزود: امروز افتخار داریم که در نظام و کشوری زندگی می کنیم که با منویات این دو اسوه علم و اخلاق قرین شده است.

 

وی گفت: به یمن این ایام می طلبد که از تلاش ها و زحمات بی شائبه شما کارمندان و بانوانی که در پست های مدیریتی اداره ها فعالیت می نمائید قدردانی گردد.

 

مظفری افزود: ظرفیت بکارگیری بانوان در جامعه که معمولا" با دقت عمل بیشتری به کارها می پردازند در عرصه های مختلف نمود پیدا کرده که این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

فرماندار رضوانشهر با اشاره به نقش برجسته بانوان در زمینه های مختلف از جمله علمی، پژوهشی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی ، اقتصادی و عمرانی در جامعه، تصریح کرد: نظم، انضباط و ظرافت در انجام امور محوله یکی از ویژگی های بارز بانوان می باشد که غیر قابل انکار است و با بهره مندی از توانمندی و اراده خود گام های موثری در راستای پیشرفت و توسعه کشور برداشته اند.

 

مظفری بیان داشت: ان شاا... شاهد این باشیم که در عرصه های مختلف مدیریتی بتوانیم از ظرفیت بکارگیری بانوان در شهرستان به درستی استفاده نمائیم.

 

وی اظهار کرد: بانوان علی رغم اینکه بار کار منزل را به عنوان مادر به دوش می کشند،در هر مجموعه ای که شاغل هستند، با احساس مسئولیت بالایشان از کارآمدترین نیروها بوده اند.

 

وی از بانوان شاغل در فرمانداری و ادارات شهرستان خواست، با شناختی دقیق تر و عمیق تر نسبت به ایفای بهینه و مطلوب وظایفی که بر عهده آنهاست  اقدام و در تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات مردم بیش از بیش تلاش نمایند.

 

فرماندار رضوانشهر در پایان به یمن این روز ارزشمند و در راستای حمایت از کالای ایرانی با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از نوع صنایع دستی و مهارتی این سامان از بانوان شاغل در فرمانداری و اداره های شهرستان تجلیل بعمل آوردند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی