یکشنبه 5 خرداد 1398

مسئولین باید خود را خدمتگزار مردم بدانند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/12/07 14:20 بازدید: 144

فرماندار رضوانشهر گفت: مسئولین باید خود را خدمتگزار مردم دانسته و کنار آنان باشند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر، محمد مهدی مظفری ظهر روز دوشنبه ششم اسفندماه سال جاری در دیدار مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان با ایشان گفت: درهیچ برنامه ای نیست که از زحمات و تلاش های خالصانه این نهاد حمایتی و انقلابی توسط مردم قدردانی نشود، که این نشان از تلاش بی وقفه مجموعه کارگزاران کمیته امداد امام (ره) در راستای خدمات رسانی به مردم شریف است.

 

وی ضمن قدردانی از حمایت و خدمات کارکنان امداد گفت: دعای خیر این مردم پشت و پناه شما هست ، امید است کمیته امداد تلاش نماید با اجرای برنامه های مدون افراد تحت پوشش با رسیدن به خودکفایی از دایره مددجویی خارج گردند.

 

فرماندار رضوانشهر افزود: عنوان امداد جایگاه ویژه ای به خصوص در بین محرومین جامعه دارد، این ها بودند که این شگفتی را آفریدند و با رهبری  امام راحل این انقلاب و نظام را به پیروزی رساندند، لذا ما باید درست عمل نمائیم تا به اهداف نهایی این نهاد حمایتی دسترسی یابیم.

 

محمد مهدی مظفری با بیان اینکه انقلاب ما این دوره ها را پشت سر گذاشته است، گفت: مسئولین باید خود را خدمتگزار مردم دانسته و کنار آنان باشند.

 

مدیرکل کمیته امداد استان گیلان نیز در این دیدار از زحمات و حمایت های فرماندار رضوانشهر تشکر کرد و افزود: اگر حمایت های مدیران اجرایی شهرستان نباشد مثلماً شاهد اتفاقات بهینه حمایتی نخواهیم بود.

 

عباس اهرابی با اشاره به ساخت واحدهای مسکن مدجویی در استان گفت:  برای سال آتی ، یک هزار واحد مسکونی مددجویی  با کمک دولت تدبیر و امید و همچنین یک هزار واحد مسکونی دیگر طی تفاهم نامه ای که با سپاه داریم ساخته می شود.

 

وی جهت رسیدن به اهداف حمایتی کمیته امداد به منظور مشارکت بیشتر مردمی و حضور خیرین ضرورت پای کار بودن جدی مدیران اجرایی را خواستار شد.

 

رئیس کمیته امداد شهرستان نیز در ادامه با تشکر از حمایت های فرماندار و مدیر کل کمیته امداد استان با ارائه گزارشی از عملکرد این نهاد انقلابی گفت: از ۶۹ هزار و ۸۶۵ نفر جمعیت شهرستان 3500 خانوار تحت پوشش کمیته امداد رضوانشهر هستند.

 

سالاری با بیان اینکه امداد 18 نوع خدمت به اقشار کم درآمد انجام می دهد که این در نوع خودش منحصر به فرد است، گفت: در حوزه اشتغال درسطح استان، شهرستان رضوانشهر رتبه اول و در بخش صدقات در رتبه پنجم قرار داریم و همچنین در بخش مشارکت ها 120 درصد برنامه ها تحقق پیداکرده است.

در حوزه مسکن 92 واحد مسکونی برای مدجویان در دست ساخت داریم و در برنامه های آموزشی و فرهنگی پیشگام هستیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی