دوشنبه 27 خرداد 1398

نشست صمیمی مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان و سرپرست فرمانداری رضوانشهر با کارکنان فرمانداری

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/10/13 10:16 بازدید: 216

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی فرمانداری رضوانشهر، نشست صمیمی مهندس سید جلال سید محمدی مدیرکل سیاسی،انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان و مهندس محمد مهدی مظفری سرپرست فرمانداری رضوانشهر با کارکنان فرمانداری و بخشداری مرکزی این شهرستان برگزار شد.

مهندس محمد مهدی مظفری در این نشست صمیمی ، ضمن خیرمقدم خدمت مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گیلان با تأکید بر اینکه رضایت عمومی مردم در اولویت کارهای ماست، خدمت به مردم شریف شهرستان را یک وظیفه و همراهی و تلاش کارکنان را یک افتخار دانست.

وی ضمن خطاب به کارکنان فرمانداری و بخشداری ها تصریح کرد: مجموعه فرمانداری و بخشداری های تابعه وظیفه ای مهم در راستای ایجاد هماهنگی سایر دستگاهها در شهرستان را برعهده دارد که  با همراهی و همدلی هم امورات شهرستان را پیش ببریم.

سرپرست فرمانداری رضوانشهر با اشاره به توسعه و پیشرفت شهرستان نیز گفت: برای بهبود بخشی به امور و رفع مشکلات مردم نیازمند به کمک و هم فکری همگان هستیم و در این راستا باید اهتمام لازم را داشته باشیم.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری نیز در جمع پرسنل فرمانداری و بخشداری رضوانشهر با تشکر از زحمات فرماندار، معاون و بخشداران و پرسنل مجموعه فرمانداری و بخشداری های تابعه این شهرستان در ارائه خدمات به مردم  و توسعه شهرستان گفت: این فرصتی است که  شما در صف اول مسئولیت و خدمت به مردم شریف شهرستان هستید و با هم افزائی هم در این راستا تلاش می کنید.

مهندس سید جلال سید محمدی  به توانمندی های مهندس مظفری اشاره داشته و افزود: این نیازمند همراهی و همکاری شماست که تحت مدیرت ایشان پیش بروید و مجموعه فرمانداری در مراجعات مردمی باید به گونه ای با مردم برخورد داشته باشند تا رضایت نسبی ارباب رجوع جلب شود.

وی در پایان برای تک تک پرسنل مجموعه فرمانداری و بخشداری های تابعه شهرستان رضوانشهر آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون و صفا و صمیمیت را از خداوند منان خواستار شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی