پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398

نشست فرماندار رضوانشهر با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان این شهرستان

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/09/11 12:31 بازدید: 112

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر، روز یکشنبه یازدهم آذر ماه سال جاری مهندس محمد مهدی مظفری با رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان این شهرستان دیدار کرد.

سرپرست فرمانداری رضوانشهر در این دیدار ضمن تشکر از رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان این شهرستان در اجرای برنامه های فرهنگی گفت: برای اجرای برنامه های متنوع و نشاط آفرین در این شهرستان حتماً برنامه ریزی داشته باشید و از ظرفیت های مختلف حوزه های هنری استفاده کنید.

وی بیان کرد: با اقداماتی عملی، ضمن ایجاد ارتباط مؤثر با مردم، اعتماد و مشارکت سرمایه های بی بدیل اجتماعی و در رأس آن ها مردم را جلب کنید تا در سایه همکاری و همراهی با مردم کارنامه قابل قبولی ارائه نمائید.

ایشان در ادامه خواستار تحول در حوزه فرهنگی رضوانشهر شد و گفت: باید خودمان را برای کار های بزرگ آماده سازیم و مردم نیز در این راستا همراه ما خواهند بود.

مهندس مظفری افزود: در بحث فرهنگی و هنری در بسیاری از شهرستان ها، بهترین فضای فرهنگی تدارک دیده شد است، اما بعد از گذشت سال ها نتیجه مطلوب بدست نیامده و باید دیدگاه خودمان را نسبت به موضوعات تغییر دهیم و در راستای نیاز مخاطب حرکت نمائیم.

 ایشان در ادامه با اشاره به استعداد های درخشان  در رضوانشهر و پره سر گفت: این شهرستان با این قدمت و پیشینه تاریخی و با وجود اساتید بزرگی در حوزه های فرهنگی و هنری محروم از ابتدایی ترین امکانات می باشد و یک سالن برای امورات هنری وجود ندارد تا مردم از آن بهره ببرند.

سرپرست فرمانداری رضوانشهر بیان کرد: چهره های شناخته شده در شهرستان هستند، و باید با همفکری هم نسبت به راه اندازی و فعال کردن کانون توسعه شهرستان در عرصه های مختلف ورزشی، گردشگری، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی اقدام کنیم.

همچنین در این نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر و تعدادی از جمع حاضر به دیدگاه های خود را در زمینه های فرهنگی بیان کردند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی