یکشنبه 5 خرداد 1398

فرمانده انتظامی رضوانشهر: هفته نیروی انتظامی فرصتی مجدد برای خدمت بیشتر به مردم است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/07/18 13:19 بازدید: 171

فرمانده انتظامی رضوانشهر گفت: هفته نیروی انتظامی فرصتی مجدد برای خدمت بیشتر به مردم است

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر، فرمانده انتظامی شهرستان در آئین صبحگاه مشترک نیروهای مسلح این شهرستان ، هفته نیروی انتظامی را فرصتی برای خدمت بیشتر به مردم دانست و بیان داشت: افتخار ما این است که بجای پرونده سازی برای مردم از راه دوستی و همکاری های صمیمی اقدام به اداره امور و نظم بخشی شهرستان می کنیم.

سرهنگ دوم رضا کوهستانی با اشاره به اهمیت امنیت در جامعه افزود: امروز خط قرمز نیروی انتظامی و سایر قوای مسلح در کشور، امنیت مردم است و تا پای جان برای امنیت و آرامش مردم در میدان هستیم.

وی به اقدامات صورت گرفته در زمینه برخورد با سارقان هم اشاره و اضافه کرد: دستگیری باند بزرگ سارقان احشام که امنیت منطقه را به هم زده بودند، بالغ بر یکصد رأس دام را از آنان باز پس گرفتیم و به مردم بر گرداندیم.

وی ادامه داد: در امر پیشگیری از سرقت نیز به میزان هفت درصد نسبت به سال قبل، کاهش داشته ایم که این مهم با تلاش شبانه روزی و با همکاری دستگاه قضایی حاصل شده است.

سرهنگ کوهستانی با اشاره به برخورد با فروشندگان مشروبات الکلی افزود: در زمینه برخورد و دستگیری فروشندگان مشروبات الکلی و مواد مخدر نیز برخوردی قاطع صورت گرفته که در این زمینه 24 درصد افزایش کشف داشته ایم.

وی یادآور شد: تعداد 26 واحد صنفی متخلف که اقدام به توزیع و فروش مشروبات الکلی و مواد مخدر در این شهرستان می کردند، شناسایی و پلمپ شده اند.

سرهنگ کوهستانی در توضیح برخورد با افراد خاطی در فضای مجازی نیز گفت: 11 نفر از افرادی که در فضای مجازی اقدام به انتشار تصاویر خصوصی مردم و خدشه دار حیثیت مردم می کردند ، دستگیر و در همین ارتباط 10 کانال مختلف تلگرامی را مسدود کردیم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی