پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398

فرماندار رضوانشهر: مسائل زیست محیطی در طرح های سرمایه گذاری رعایت شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/19 14:24 ویرایش : ‎1397/04/20 06:43 بازدید: 250

فرماندار رضوانشهر با بیان اینکه موضوع محیط زیست باید در اولویت برنامه ها قرار داشته باشد،گفت: مسائل زیست محیطی باید در طرح های اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رعایت و هیچ طرحی نباید بدون پیوست و ملاحظات زیست محیطی اجرا شود.

مهندس حسنی  پور در سی و یکمین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان اظهار داشت: مسأله محیط زیست درد جامعه است و در متن زندگی مردم قرار  دارد و به همین دلیل جزو اولویت های کشور است و اگر به آن توجه نکنیم بر سایر موضوعات نظیر اجتماع، سیاست و فرهنگ نیز آسیب وارد می کند و با مشکلات پیچیده ای روبرو خواهیم شد که حل آنها کاری بسیار دشوار خواهد بود.

وی با تاکید بر اینکه موضوع محیط زیست باید در اولویت برنامه ها قرار داشته باشد ، گفت: مسائل زیست محیطی باید در طرح های اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رعایت و هیچ طرحی نباید بدون پیوست و ملاحظات زیست محیطی اجرا شود.

مهندس حسنی پور افزود: موضوع اقتصاد و اشتغال یکی از مهمترین موضوعات و اولویت های دولت تدبیر و امید است و باید برای نسل جوان فرصت شغلی ایجاد کنیم.

فرماندار رضوانشهر ضمن تشکر از تلاش و پیگیری همه مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای کارگروه اشتغال شهرستان خواستار جدیت و تلاش بیشر در زمینه اشتغال جوانان این منطقه شدند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی