پنجشنبه 5 اردیبهشت 1398

نماینده شهرستان های تالش، رضوانشهر و ماسال :آب منطقه ای استان پیگیر تصفیه خانه آب شرب سد شفارود باشد.

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/19 08:29 بازدید: 238

شکری گفت: یکی از اهداف بزرگ سد شفارود علاوه برآب کشاورزی  و تولید برق ، تامین آب شرب می باشد که آب منطقه ای باید همزمان با  بهره برداری این سد تصفیه خانه ی سد را هم جهت تأمین آب آشامیدنی به اتمام برساند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر شکری در همایش دهیاران شهرستان رضوانشهر اظهار داشت: کار دهیاران  در روستاها سخت تر از مسئولین است چون هر لحظه در اختیار مردم هستند.

نماینده حوزه انتخابیه با اشاره به اینکه مسئولین باید پاسخگوی مطالبات قانونی مردم باشند ،گفت: دهیاران باید به عنوانه مدیر روستا پیگیر مطالبات مردم از سوی مسئولین باشند.

شکری افزود: با توجه به مشکلات آب شرب روستایی در برخی از  روستاها ، اداره آب فاضلاب  روستایی شهرستان لیست روستاهایی که مشکل آب شرب دارند را جهت دریافت اعتبارات استانی و ملی به دفتر بنده اعلام نمایند تا بتوانیم این تنش آبی را در روستاها بر طرف کنیم.

وی با اشاره به سد در حال احداث شفا رود گفت: یکی از اهداف بزرگ این سد علاوه برآب کشاورزی  و تولید برق ،آب شرب می باشد که آب منطقه ای باید همزمان با  بهره برداری این سد تسویه خانه ی سد را هم جهت تأمین آب شرب به اتمام برساند.

وی گفت: دهیاران با توجه به فرصتی که دولت با تسهیلات  اشتغال روستایی و فراگیر در اختیار شهرستان ها قرار داده در زمینه اشتغالزایی به صورت  جدی تلاش نمایند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی