یکشنبه 4 فروردین 1398

فرماندار رضوانشهر از معرفی 43 طرح اشتغالزاریی به مبلغ 67 میلیارد ریال به بانک های عامل شهرستان خبر داد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/14 11:19 بازدید: 239

فرماندار رضوانشهر گفت: تا کنون 43 طرح با اشتغالزایی 138 نفر در قالب طرح های اشتغال روستایی و فراگیر به بانک های عامل  شهرستان معرفی شده اند.

عسکر حسنی پور در سی امین جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با بیان اینکه تا کنون 43 طرح اشتغالزایی در قالب طرح های اشتغال روستایی و فراگیر به بانک های عامل معرفی شده اند، گفت:  این طرح ها  شامل گردشگری، کشاورزی، صنعتی و خدماتی با اشتغال زایی 138 نفر می باشد که در  مجموع 67 میلیارد ریال تسهیلات  از بانک های عامل دریافت خواهد نمود.

وی تأکید کرد: بخشدارن نسبت به لیست روستاهایی که سهمیه دارند ولی هنوز هیچ گونه اقدامی در این راستا صورت نگرفته است در جلسه بعدی ارائه گزارش نمایند.

حسنی پور گفت: اداره میراث فرهنگی شهرستان برای متقاضیانی که پروانه موافقت اصولی صادر شده است ظرف مدت  4 روز پرونده ها را تعیین تکلیف و در سامانه کار ثبت یا به دبیر خانه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان ارسال نمایند.

وی ضمن تشکر از تلاش و پیگیری همه مدیران دستگاه های اجرایی و اعضای کارگروه اشتغال رضوانشهر با اشاره به  ظرفیت شهرستان در بخش کشاورزی از اداره جهاد کشاورزی خواست تلاش بیشتری در جهت دست یابی به این ظرفیت ها داشته باشند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی