یکشنبه 4 فروردین 1398

همایش کوه پیمایی خانوادگی به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان رضوانشهر

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/12 13:04 بازدید: 238

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رضوانشهر صبح روز سه شنبه دوازدهم تیرماه سال جاری به مناسبت هفته روز جهانی مبارزه با مواد مخدر همایش کوه پیمایی خانوادگی  به همت اداره ورزش و جوانان ، ورزش های همگانی و هیئت های ورزشی و فعالین طبیعت شهرستان رضوانشهر در منطقه دوران برگزار شد.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار رضوانشهر در حاشیه این مراسم ضمن تشکر از عوامل برگزاری این کوه پیمایی و هیأت های ورزشی شهرستان گفت: ورزش همگانی می تواند در سطح جامعه و  تأمین سلامتی افراد بسیار مفید باشد و از آسیب های روانی در خانواده و جامعه پیشگیری نماید.

مهندس ابراهیم چراغی از خانواده ها ، نوجوانان و جوانان خواست به عوامل هشتدار دهنده و پیشگری از اعتیاد و مواد مخدر توجه جدی داشته و بیان داشت: بسیاری از درگیری خانواده ها در موضوع اعتیاد غفلت است که در این زمینه خیلی باید مواظب بوده و نظارت لازم را بر فرزندان خودمان با صحبت کردن ، دوستی و محبت داشته باشیم.

وی افزود:  ایستادگی و پیشگری  جوانان و نوجوانان در این راستا باعث می شود  آینده زندگی شان در مسائل مختلف و تلاش و کوشش برای سالم زندگی کردن تضمین گردد.

مهندس چراغی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه امروز دشمن با ما در جنگ اقتصادی است گفت: همه ما در هر قسمتی از جامعه که فعالیت داریم مسئول هستیم لذا باید در کنار هم در مقابل این جنگ اقتصادی نقش ایفا کنیم و به فکر هم نوع خود باشیم.

در پایان به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان این همایش جوایزی از سوی معاون فرماندار و هیأت ورزش همگان اهداء گردید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی