یکشنبه 4 فروردین 1398

دیدار فرماندار رضوانشهر با رئیس دادگستری و دادستان شهرستان به مناسبت هفته قوه قضائیه

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/04/07 09:49 بازدید: 266

فرماندار رضوانشهر به اتفاق امام جمعه و اعضای شورای تامین شهرستان به مناسبت گرامی داشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یاران امام و انقلاب در محل دادگستری رضوانشهر با رئیس دادگستری،دادستان ،قضات و پرسنل دادگستری این شهرستان دیدار نمود.

در این دیدار فرماندار رضوانشهر با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و هفته قوه قضائیه به شخصیت والای شهید بهشتی و یاران امام و انقلاب اشاره کرد و گفت: هفته قوه قضائیه فرصتی مغتنم در دستگاه قضا و بویژه تجلیل و پاسداشت یاد و خاطره معمار دستگاه قضایی، شهید مظلوم دکتر بهشتی و شهیدان والامقام این عرصه که با نثار خون پاک خویش، اسلام و انقلاب اسلامی را بیمه کردند.

مهندس عسکر حسنی پور با بیان این مطلب که هدف اصلی همه ما خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان است، افزود: تعامل و همکاری بین دستگاه های اجرایی و قضایی موجب ایجاد آرامش و آسایش در جامعه می شود که خوشبختانه در شهرستان رضوانشهر تعامل خوبی بین دستگاه های اجرایی و اعضای شورای تأمین بر قرار و همین امر باعث ایجاد امنیت بیشتر شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

رئیس شورای تأمین شهرستان در ادامه از زحمات متعهدانه و تشریک مساعی رئیس دادگستری ، دادستان و پرسنل دستگاه قضایی رضوانشهر قدردانی نمود.

در این دیدار رئیس دادگستری و دادستان شهرستان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از حضور فرماندار و امام جمعه و اعضای شورای تأمین ، در دادگستری رضوانشهر  به تبیین عملکرد دستگاه قضایی شهرستان و نقش و جایگاه این نهاد پرداختند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی