سه شنبه 30 بهمن 1397

معاون فرماندار رضوانشهر خواستار اثربخشی برنامه های اوقات فراغت این شهرستان شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/22 12:30 بازدید: 248

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر در جمع اعضای حاضر در جلسه اوقات فراغت این شهرستان با بیان اینکه ایجاد نشاط اجتماعی در سطح جامعه اصل موضوع فراغت است، گفت:  در اجرا و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و آموزشی مربوط به اوقات فراغت جوانان، باید اثربخشی این برنامه ها بعنوان محور مدنظر قرار گیردو در راستای غنی سازی اوقات فراغت جوانان برنامه ریزی کنیم.

 

ابراهیم چراغی تأکید نمود: دستگاه های اجرائی و فرهنگی شهرستان نسبت به ضرورت برنامه ریزی درخصوص سیاستگذاری وتدوین برنامه های اوقات فراغت جوانان ونوجوانان بویژه در ایام تعطیلات تابستانی و تنظیم برنامه ها بصورت هدفمند ، متنوع ، جذاب بین جــوانان ونـــوجوانان شهری و روستایی اقدام نمایند.

 

وی افزود : اداره تبلیغات اسلامی شهرستان نظارت لازم بر  اجرای برنامه های فرهنگی و هنری توسط هیأت امناء مساجد داشته باشند.

 

چراغی تأکید کرد: کلیه دستگاه های اجرایی و فرهنگی شهرستان برنامه های اوقات فراغت سال 97 خود را طی جدولی تهیه و در اسرع وقت به فرمانداری اعلام نمایند.

 

** ساماندهی متکدیان

 

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری رضوانشهر در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع بحث ساماندهی متکدیان پرداخته و اطلاع رسانی و آگاهی بخشی توسط رسانه ها و مطبوعات و همچنین دستگاههای فرهنگی در جهت سوق دادن کمکهای مردمی به سمت مؤسسات خیریه و نهادهای حمایتی را از اقدامات بسیار موثر در راستای تغییر نگرش مردم به این پدیده دانست و خواستار اهتمام بیشتر دستگاههای مرتبط جهت جمع آوری و ساماندهی متکدیان شد.

 

چراغی گفت: تکدی گری در سطح شهرستان می تواند با طراحی سود جویانه بعضی از افراد در این منطقه  اتفاق بیفتد که در این راستا شهردادان باید با هماهنگی نیروی انتظامی نسبت به جمع آوری این گونه افراد در شهرستان در چارچوب قانون اقدام نمایند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی