پنجشنبه 26 مهر 1397

فلسطین رمز اتحاد ملت های مسلمان است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/19 09:44 بازدید: 165

روحانی عقیدتی و سیاسی پدافند هوائی خاتم الانبیاء مستقر در پایگاه شهید عیسی پور پونل رضوانشهر در جمع راهپیمائیان روز جهانی قدس این شهرستان گفت: فلسطین رمز اتحاد ملت های مسلمان است.

حجت الاسلام قادر حافظ گفت: طبق گفته شهید مطهری ما در مقابل ظلمی که به ملت های مظلوم می شود مسئول هستیم.

ایشان افزود: حمایت ما از ملت مظلوم فلسطین به مثابه حکمی است که رهبری فرمودند و این موضوع به امنیت ملی ما گره خورده است و هر روز با انگیزه تر و بهتر از گذشته در این راستا ظاهر می شویم.

دکتر حافظ با بیان اینکه فلسطین رمز اتحاد ملت های مسلمان است، گفت: تصمیم با بخردانه ریاست جمهوری آمریکا مبنی بر انتقال مرکز حکومت رژیم جعلی اشغالگر قدس به بیت المقدس هیچ خللی در تصمیم مسلمانان عالم در حمایت از ملت مظلوم فلسطین به دنبال نخواهد داشت.

وی افزود: تصرف این شهر از سوی این رژیم جعلی که به زور صورت گرفته است ،غیر قانونی می باشد.

حجت الاسلام حافظ گفت: دلیل حمایت های آمریکا از اسرائیل این است که طبق تحلیل های سیاسی اسرائیل در واقع همان آمریکای کوچک در سطح منطقه می باشد.

این استاد حوزه و دانشگاه با انتقاد از بی توجهی بعضی از کشورهای اسلامی و اتحادیه عرب مبنی بر عدم اتخاذ مواضع علیه اقدام رژیم صهیونیستی در انتقال پایتخت خود به بیت المقدس گفت: ما شاهد اعتراضاتی در بین ملت های کشورهای اروپایی هم بوده ایم ولی از سوی بعضی کشورهای اسلامی چندان اعتراضی صورت نگرفت.

وی اظهار کرد: جمهوری اسلامی ایران همواره در پی توحید و عدالت در سطح جهان بوده و در راستای حمایت از ملت فلسطین نیز همین اصل را دنبال می کند.

در پایان راهپیمایان روزه دار رضوانشهر اعم از زن و مرد همزمان با سراسر کشور پس از قرائت قطعنامه 8 بندی راهپیمایی روز جهانی قدس فریاد الله اکبر سردادند و همچنین نماز جمعه در مسجد بقعه امین السلطان غریب بنده(ع) به امامت حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی امام جمعه محترم رضوانشهر برگزار گردید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی