یکشنبه 4 فروردین 1398

رمز پیروزی ایران اسلامی در همدلی و اتحاد است

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/17 09:41 بازدید: 248

روحانی اعزامی از آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) گفت: رمز پیروزی ایران اسلامی در اتحاد است و هر جا این همدلی و اتحاد آسیب دیده، متضرر شده ایم.

حجت الاسلام مهدی احمدی شامگاه روز دوشنبه شب در آئین سالروز رحلت امام خمینی(ره) در مسجد جامع این شهرستان با اشاره به شخصیت امام راحل بر حفظ وحدت در جامعه تاکید کرد و افزود: اتحاد مسئولین و نجبگان رمز پیروزی و موفقیت ماست.

مسئول فرهنگی آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت:  اگر می خواهید امر به معروف و نهی از منکر کنید، باید بگونه ای عمل شود که جامعه دچار تفرقه نشود و با حفظ شرایط وحدت، این مهم را دنبال کرد.

وی افزود: وحدت حول محور حبل الله و ولایت فقیه اهمیت دارد و جامعه را به سمت قرآن محوری سوق می دهد.

حجت الاسلام احمدی وحدت کلمه را از راه های مقابله با وهابیت دانست و با اشاره به نقش رهبری در مقابله با تهدیدها و خطرهای احتمالی در مسیر حرکت انقلاب گفت: در نظام اسلامی، وحدت و اتحاد حول محور ولایت و رهبری را سر لوحه کارها قرار دهیم و با دوری از تفرقه و اختلاف، دشمن را شکست دهیم.

وی با اشاره به وضعیت رضوانشهر گفت: در این منطقه بین مسئولان خصوصا امام جمعه و فرماندار رفاقت و همدلی وجود دارد و این دوستی و وحدت موجب خیر و صلاح جامعه می شود.

*همچنین هیأت عزاداری به مناسبت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) با حضور مسئولین و مردم شهرستان از جلوی سپاه ناحیه تا مصلای امام خامنهی رضوانشهر نیز برگزار شد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی