یکشنبه 5 خرداد 1398

خیران رضوانشهری در جشن گلریزان بیش از 650 میلیون ریال کمک کردند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/07 13:25 ویرایش : ‎1397/03/08 07:46 بازدید: 267

رضوانشهر- پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری- خیران رضوانشهر و پره سر در مراسم جشن گلریزان این شهرستان 650 میلیون ریال برای آزاد سازی زندانیان دیه جرائم غیرعمد کمک کردند.

فرماندار رضوانشهر شامگاه یکشنبه در این مراسم معنوی که در سالن آزادی پونل برگزار شد  بر ضرورت شناسایی و کمک به خانواده های آسیب پذیر زندانیان تاکید کرد و مشارکت خیرین شهرستان را در این امر خیر خواستار شد.

عسکر حسنی پور با قدردانی از مشارکت مردم و خیران منطقه برای کمک به خانواده های زندانیان دربند افزود: آزادی زندانیان محکومین مالی  یک کار الهی محسوب می شود که با کمک شما مردم خوب کانون خانواده ها بقا و دوام خواهد گرفت و کمک های شما خیران بطور یقین دل های زیادی را شاد می کند.

امام جمعه رضوانشهر نیز در این همایش گفت: کمک برای آزادی زندانیان غیر عمد باعث افزایش روزی و مال می گردد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالهی افزود:  همه ما وظیفه داریم که در ماه مبارک رمضان به هم نوع خود کمک کمک کنیم.

وی در ادماه از همه خیرین و اعضای حاضر خواست در این امر خدا پسندانه مشارکت داشته باشند.

رئیس ندامتگاه غرب گیلان گفت: ستاد دیه استان هر ساله با برگزاری این همایش ها با توجه به کمک های خوبی که از طرف خیرین انجام می شود بخشی از دیه این محکومان را پرداخت و بخشی  نیز از طریق ستاد دیه استان تأمین و در نهایت با آورده نقدی خود متهم بخشی هم که توسط شاکی گذشت می شود این زندانیان آزاد و به کانون گرم خانواده خود باز می گردند تا جامعه از خدمات این افراد که به صورت غیرعمد محکوم شده اند بهره مند  گردند و از آوارگی خانواد های این عزیزان جلوگبری شود.

عباسی افزود: در شهرستان رضوانشهر هم اکنون 30 نفر زندانی محکوم به دیه غیرعمد (مهریه نفقه-ردمال بدون حبس ) در زندان ضیابر محبوس هستند که مبلغ کل محکومیت این افراد یک میلیارد و 100میلیون تومان می باشد.

در این جشن خیران شهرستان رضوانشهر  مبلغ 650 میلیون ریال برای آزاد سازی زندانیان دیه جرائم غیرعمد کمک کردند.

دولت و ملت همدلی و همزبانی