یکشنبه 5 خرداد 1398

فرماندار رضوانشهر: دستگاه های امدادی حضوری فعال در نوارساحلی داشته باشند

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/06 08:45 ویرایش : ‎1397/03/06 08:49 بازدید: 252

فرماندار رضوانشهر گفت: علاوه بر استقرار ناجیان غریق در نقاط خطر آفرین و طرح های سالم سازی ، دستگاه های امدادی هلال احمر ، ورزش و جوانان و هیأت نجات غریق و نیروی انتظامی حضوری فعال در نوار ساحلی شهرستان داشته باشند.

عسکر حسنی پور در جلسه ستاد تأمین سلامت دریا شهرستان رضوانشهر که با حضور اعضای حاضر در محل فرمانداری برگزار شد با اشاره به اهداف ساماندهی سواحل که شامل ایجاد امنیت اجتماعی، اخلاقی و ارائه خدمات رفاهی ،غنی سازی اوقات فراغت شهروندان و مسافران و مهمتر از همه کاهش تلفات انسانی می باشد،اظهار داشت: با توجه به تعطیلات چند روزه در ماه مبارک رمضان و حضور مسافران و گردشگران در این ایام به شهرستان انتظار است دستگاه های مرتبط خیلی جدی تر از سال گذشته وارد عمل شوند.

وی گفت: علاوه بر استقرار ناجیان غریق در نقاط خطر آفرین و طرح های سالم سازی، دستگاه های امدادی هلال احمر ، ورزش و جوانان و هیأت نجات غریق و نیروی انتظامی حضوری فعال داشته باشند.

حسنی پور تأکید کرد: دهیاران ساحلی با هماهنگی بخشداران در خصوص پاکسازی و نظافت فضای زیست محیطی اقدام و تعاونی دهیاران نسبت به جمع آوری زباله ها برنامه ریزی نمایند.

فرماندار رضوانشهر افزود: براساس شرح وظایف دستورالعمل ساماندهی سواحل به منظور هماهنگی و مدیریت یکپارچه برای اجرای برنامه های ساماندهی سواحل کمیته های نه گانه شهرستان تشکیل و هر کدام بنا به شرح وظایف تدابیر و تمهیدات لازم را بعمل آورند.

*شهرستان رضوانشهر دارای 21 کیلومتر نوار ساحلی می باشد.

دولت و ملت همدلی و همزبانی