یکشنبه 5 خرداد 1398

آیین عطر افشانی مزار شهدای شهرستان رضوانشهر برگزار شد

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/03 11:39 ویرایش : ‎1397/03/05 07:08 بازدید: 231

آیین عطر افشانی مزار شهدای شهرستان رضوانشهر برگزار شد

رضوانشهر- آیین عطر افشانی و گلباران مزار شهدای شهرستان رضوانشهر همزمان با سوم خرداد، سالروز عملیات بیت المقدس و فتح خرمشهر با حضور مسئولین برگزار شد.

سوم خرداد روز مقاومت و پیروزی است ، فتح خرمشهر به تعبیر امام خمینی (ره) فتح ارزش ها بود که نقطه عطفی در مسیر انقلاب اسلامی ایجاد کرد.

بعد از دوران دفاع مقدس امروزه می بینیم دشمنان انقلاب و استکبار با استفاده از جنگ نرم به مقابله با آرمان های شهدای انقلاب برخواسته اند که همگان باید هوشیار باشند،انقلاب اسلامی ایران به واسطه خون شهدای والامقام همواره پایدار و استوار ایستاده است.

در ادامه این آیین نیز مسئولین شهرستان با ادای احترام به مقام شامخ شهداء با اهدای شاخه های گل بار دیگر با آرمانهای شهدا تجدید میثاق کردند.

*دیدار با خانواده شهدا شهرستان رضوانشهر به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر

معاون فرماندار رضوانشهر به اتفاق امام جمعه ،فرمانده هان نظامی و انتظامی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلابی با خانواده شهید والامقام گیل چالانی و شهید والامقام سنگ تراش این شهرستان دیدار نمودند.

شهرستان رضوانشهر 137 شهید والا مقام، 5 شهید گمنام، 350 نفر جانباز و 32 نفر آزاده به میهن ، انقلاب و ارزشهای اسلامی هدیه داده است .

دولت و ملت همدلی و همزبانی