یکشنبه 5 خرداد 1398

جشن گلریزان در شهرستان رضوانشهر برگزار می شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/03/02 13:37 بازدید: 300

معاون فرماندار رضوانشهر از برگزاری جشن گلریزان حمایت از زندانیان نیازمند(جرائم غیر عمد) این شهرستان ششم خردادماه مصادف با یازدهمین روز ماه مبارک رمضان  در سالن آزادی پونل خبر داد.

 

ابراهیم چراغی در جمع اعضای حاضرضمن  تبریک ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات خواستار کمک و همکاری خّیرین نیکوکار به جهت آزادی زندانیان نیازمند و معسر(جرائم غیر عمد)در این شهرستان شدند.

وی افزود: هم اکنون که تعدادی از افراد نیازمند در اثر یک اتفاق غیر عمد به همراه خانواده خود چشم به کمک ما دوخته اند ما باید تمام توان خود را در این زمینه بکار بندیم ولی باید در نظر داشته باشیم که این کمک بزرگ نیازمند حمایت ، بر نامه ریزی وحساسیت کلیه رؤسای ادارات ونهادهای مستقر در شهرستان است. 

چراغی گفت:آیین جشن گلریزان حمایت از زندانیان نیازمند(جرائم غیر عمد) این شهرستان ششم خردادماه مصادف با یازدهمین روز ماه مبارک رمضان  در سالن آزادی پونل برگزار می گردد.

معاون فرماندار رضوانشهر در ادامه افزودند: همه باید همت کنیم ضمن بر گزاری هر چه با شکوهتر جشن گلریزان مقدمات آزادی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد شهرستان را فراهم کنیم.

حجت الا سلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه شهرستان نیز با اشاره به ابعاد معنوی وانسانی برگزاری جشن گلریزان ابراز داشتند تمام مسئولین دستگاههای اجرائی و خّیرین نیکوکار باید در برگزاری هرچه باشکوهتر جشن گلریزان این شهرستان جهت حمایت از زندانیان وخانواده آنان تلاش خود را بکارگیرند تا انشااله بتوانیم در این مسیر خیر و خداپسندانه قدمی برداریم.

رئیس اداره زندان غرب گیلان به ارائه گزارشی در این راستا پرداخته و افزودند: سازمان زندان های کشور زیر نظر قوه قضائیه اداره می شود که تکلیف و وظیفه اش اصلاح مجرمین ونگهداری و مسائل تربیتی است.

عباسی با بیان اینکه سازمان زندان ها در حال حاضر با تراکم جمعیت کیفری مواجه است، گفت: ما از محل جمع آوری کمک های مردمی و ستاد دیه سال 96 ، 9 نفر از محکومین مالی جرائم غیرعمد رضوانشهر را آزاد نمودیم و 14 نفر گذشت شاکی داشتیم  و پرداخت بدهی توسط خیرین و جشن گلریزان 4 نفر انجام شد.

وی گفت:امسال محکومین جرائم غیر عمد رضوانشهر نسبت به ساله گذشته افزایش داشته                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    در حال حاضر حدود 30 نفر زندانی محکومین مالی (جرائم غیر عمد) در زندان ضیابر مربوط به شهرستان رضوانشهر می باشد و همچنین  9 نفر هم قبل از ورود به زندان با کمک و همکاری قوه قضائیه و انجمن حمایت از زندانیان آزاد نموده ایم.

دولت و ملت همدلی و همزبانی