یکشنبه 5 خرداد 1398

بی توجهی و بی محبتی نسبت به فرزندان باعث بروز آسیبها در سطح جامعه می شود

نسخه چاپی ایجاد : ‎1397/02/27 09:48 ویرایش : ‎1397/02/27 10:08 بازدید: 270

رضوانشهر- پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری - فرماندار رضوانشهر گفت:کم رنگ بودن نقش خانواده، بی توجهی و بی محبتی نسبت به فرزندان باعث بروز آسیبها در سطح جامعه  می شود.

عسکر حسنی پور در جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی و کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی شهرستان با بیان اینکه جامعه ما جامعه ای اسلامی است که می بایست شأنیت آن حفظ شود، اظهار داشت:  اگر به موضوعات فرهنگی و اجتماعی توجه بموقع صورت گیرد و عمل شود در جامعه آسیبی وجود نخواهد داشت و امنیت جامعه تامین می گردد.

وی افزود: یکی از مهمترین آسیبهای موجود در خانواده وجود تناقض و عدم هماهنگی است که نتیجه این تناقض ها باعث بروز ناهنجاریها در سطح جامعه خواهد شد.

فرماندار رضوانشهر گفت: زمانی دشمنان بخواهند تمدن یک کشور را به اضمحلال بکشانند سه موضوع خانواده،آموزش و پرورش و اسطوره ها را مورد هدف قرار می دهند.

حسنی پورتأکید کرد: وظیفه ادارات عضو کارگروه بویژه ادارات  فرهنگی  این است که با توجه به وظایف ذاتی خود با حساسیت با مسایل و مشکلات برخورد نمایند و به موضوعات عمیق تر توجه کنند.

وی با اشاره به اینکه خانواده در صورتی که نقش خود را به نحو احسن انجام دهد آسیبها به حداقل  خواهد رسید، بیان داشت: متاسفانه کم رنگ بودن نقش خانواده، بی توجهی و بی محبتی نسبت به فرزندان باعث بروز آسیبها در سطح جامعه  می شود.

فرماندار رضوانشهرخطاب به اعضای کارگروه اجتماعی ، فرهنگی شهرستان تأکید کرد: برنامه ها و اهداف  خود را به منظور افزایش نشاط در جامعه و کمبود ها و امکانات مورد نیاز را به جهت کاهش آسیبهای اجتماعی در شهرستان گردآوری  و طرحهای خود را جهت اقدامات بعدی  به دبیرخانه گارگروه ارسال نمائید.

دولت و ملت همدلی و همزبانی